Žuvainės "Pristatymo garantija"

ŽUVAINĖS “Pristatymo garantija” - tai mūsų įsipareigojimas pristatyti produkciją per 24 valandas nuo žuvies ar jūros gėrybių sugavimo, apdorojimo ar paruošimo, tiesiai į atsiėmimo vietą.
 
Produktus be papildomo sandėliavimo ar užšaldymo pristatome specialiai šviežiai žuviai vežti skirtais automobiliais, kuriuose palaikoma reikiama temperatūra. Užtikriname, kad vežami produktai nebus apgadinti, jie keliaus tokioje temperatūroje, kokią rekomenduoja tam tikrų gaminių laikymo sąlygos. Šviežią žuvį vežame šaldytuvuose - tirpstančio ledo temperatūroje, šaldytus produktus - šaldikliuose.
 
ŽUVAINĖS pageidaujamą produkciją galite užsakyti ir iš anksto, pasirinkus Jums patogią atsiėmimo datą keturių ar daugiau savaičių laikotarpiui į priekį. 
 
Galbūt ŽUVAINĖS parduotuvėje neradote tai ko ieškojote ar tai, kuo norėtumėte nustebinti savo šeimos narius ar svečius? Susisiekite su ŽUVAINE ir mes pasirūpinsime, kad šviežia ir kokybiška žuvies produkcija kuo greičiau atsidurtų ant Jūsų stalo, nuo tuno, ryklio, o gal tiesiog agurkais kvepiančios stintos!
 
Susisiekti galite el.p. uzsakymai@zuvaine.lt arba tel. +370 621 31717
 
© 2014 Visos teisės saugomos. Web solution JLs