Žuvainės "Kokybės garantija"

ŽUVAINĖS “Kokybės garantija” – tai mūsų įsipareigojimas Jums, atrinkti tik šviežią ir kokybišką žuvies ir jūros gėrybių produkciją. Bendradarbiaujame tik su sertifikuotais, patikimais ir griežtus kokybės kontrolės reikalavimus taikančiais Vokietijos, Prancūzijos, Lietuvos, Norvegijos, Airijos bei kitų šalių žuvies auginimo ūkiais ir vietiniais žvejais.
 
Suprantame, kad žuvis ir jūros gėrybės vertingos tik šviežios, todėl labai svarbu, kad užsakyti  produktai būtų tinkami vartoti kuo ilgiau. Užtikriname, kad produktus savo klientams renkame atidžiai bei vežame specialiu transportu, kuriame palaikoma reikiama temperatūra produktų šviežumui ir kokybei išsaugoti.
 
ŽUVAINĖS pageidaujamą produkciją galite užsakyti ir iš anksto, pasirinkus Jums patogią atsiėmimo datą, keturių ar daugiau savaičių laikotarpiui į priekį. 
 
Galbūt ŽUVAINĖS parduotuvėje neradote tai ko ieškojote ar tai, kuo norėtumėte nustebinti savo šeimos narius ar svečius? Susisiekite su ŽUVAINE ir mes pasirūpinsime, kad šviežia ir kokybiška žuvies produkcija kuo greičiau atsidurtų ant Jūsų stalo, nuo tuno, ryklio, o gal tiesiog agurkais kvepiančios stintos!
 
Susisiekti galite el.p. uzsakymai@zuvaine.lt arba tel. +370 646 32323
 
© 2014 Visos teisės saugomos. Web solution JLs