Apie Mus

ŽUVAINĖ - šviežios ir kokybiškos žuvies namai. Tai nauja ir patogi žuvies produktų parduotuvė internete, kurioje visada rasite mėgstamos žuvies, visada galėsite nauju patiekalu palepinti savo šeimą, draugus ar artimuosius.
 
Kūrėme ŽUVAINĘ atsižvelgdami į pirkėjų poreikius - norime suteikti Jums galimybę įsigyti skanios, šviežios ir sveikos žuvies ir jūros gėrybių produkcijos. Bendradarbiaujame tik su sertifikuotais, patikimais ir griežtus kokybės kontrolės reikalavimus taikančiais Vokietijos, Prancūzijos, Airijos, Norvegijos bei Lietuvos žuvies auginimo ūkiais ir vietiniais žvejais, todėl turime unikalią Express galimybę per 24 valandas nuo žuvies ar jūros gėrybių sugavimo, paskrodimo ar paruošimo, pristatyti šią produkciją Jums tiesiai į namus.
 
Suprantame, kad žuvis ir jūros gėrybės vertingos tik šviežios, todėl nuoširdžiai stengiamės, kad produktai iki Jūsų atkeliautų tokie pat kokybiški, kokie yra supirkimo metu. Produktus be papildomo sandėliavimo ar užšaldymo pristatome specialiai šviežiai žuviai vežti skirtais automobiliais, kuriuose palaikoma ir užtikrinama reikiama temperatūra.
 
Pirkdami ŽUVAINĖJE Jūs mėgausitės natūraliais, sveikais, aukštos kokybės bei šviežiais žuvies produktais. Mes esame žuvies ekspertai, tad Jums liks tik maisto gaminimo džiaugsmai bei nepakartojamo skonio pojūčiai.
 
Mes laikomės ne tik atsakomybės gamtos ir aplinkos, ekologijos atžvilgiu, bet ir užtikriname socialinę atsakomybę mūsų darbuotojams. Darbas įmonėje garantuoja tradicinį amatą, profesionalias žinias ir patirtį.
 

© 2014 Visos teisės saugomos. Web solution JLs